Türkçe Español Русский Português Português Italiano Deutsch Ελληνικά Français English 中文 العربية
ITG Logosu

 

Bulunduğunuz yer: > İş Olanakları
Çalışanlar  |  Avantajlar  |  Emeklilik   |  Duyurular   |

Yetkinliğiyle tanınan bir ekibe katılmak istemez misiniz? Elimizdeki proje ne olursa olsun, her müşteri için uyguladığımız ödünsüz performans, işin ucunu asla bırakmamayı, önümüzdeki engelleri aşıp geçmeyi, değer yaratma ve etki gücü yüksek, kalıcı sonuçlar alma adına aktif bir planlama yapmayı içerir. ITG olarak aralıksız gelişmeyi yalnız işimizin felsefesi değil, çalışanlarımıza yatırım kabul ederiz.

ITG'de İş Olanakları

Fırsat Eşitliği ilkesine bağlı bir işveren olarak ITG, kadrosuna daima işe en uygun elemanı alır, çalıştırmakta olduğu elemanlara ve başvuruda bulunan eleman adaylarına karşı ırk, renk, din, cinsiyet ya da ulusal kökene dayalı ayrımcılık yapmaz. ITG, elemanlarına ve eleman adaylarına ırk, renk, din, cinsiyet ve ulusal kökenlerinden bağımsız olarak adil muamele sağlamak amacıyla pozitif ayrımcılık ilkelerini uygular.

ITG'de açık bulunan bir kadroya başvurmak isterseniz, lütfen aşağıdaki üç yoldan birini kullanarak özgeçmişinizi, başvuru mektubunuzu ve ücret talebinizi bize iletin:

E-posta ile İnsan Kaynakları'na başvururken, mesajınızın Konu satırına hangi göreve talip olduğunuzu yazın.

Posta ile başvurunuzu 2745 Hartland Rd. Falls Church, VA 22043, ABD adresine, "Attn: HR Manager" (İK Müdürü’nün dikkatine) ibaresiyle gönderin; başvuruda bulunduğunuz görevi eklemeyi de unutmayın.

Faks ile başvurunuzu 001-703-698 03 05 numaraya, yine "Attn: HR Manager" (İK Müdürü’nün dikkatine) ibaresiyle gönderin; başvuruda bulunduğunuz görevi eklemeyi de unutmayın.

 

ITG'de Çalışma

ITG olarak işimizin her boyutunda temel hedefimiz, farkımızı ortaya koyacak kaliteyi ve rakipsiz müşteri hizmetini sağlamaktır. Başarımızın, bir bütün olarak çalışmamıza bağlı olduğunun bilinciyle, yaratıcı, üretken, hazır kalıpların dışında düşünerek öneriler ortaya atacak gücü bulan çalışanlardan bir ekip oluşturmakla gurur duyuyoruz.

Kuruluşumuzun bir parçası olduğunuzda siz de göreceksiniz ki kusursuzluk arayışı, ITG'deki kariyerinizde karşılığını kesinlikle bulacağınız bir tutum olacak. Ekip üyesi olarak kendi üretkenliğinizin sonuçlarına "sahip çıkmalısınız". Yaptığınız iş – her iş – başarımız için vazgeçilmezdir. ITG'nin ve kadromuzun öncelikli hedefi, dile getirdiğimiz misyonu hayata geçirerek şirketimizi sektör lideri kılmaktır. Bu hedefe ulaşmamızı tek tek her çalışanın kendini şirkete ve işine adayarak ortaya koyduğu emeğe borçluyuz.

Avantajları Görün... 

Basın Açıklamaları
Haber Bültenleri
Yetenekte Olgunluk Modeli Entegrasyonu
Uluslararası Standartlaştırma Örgütü
IT Servis Yönetimi
Engelli Amerikalılar Yasası
Web Erişilebilirliği Hakkında 508. Madde
Ücretsiz 508 Kursu:
Web Erişilebilirliğine Giriş
DCS Kayıt Durumu