Türkçe Español Русский Português Português Italiano Deutsch Ελληνικά Français English 中文 العربية
ITG Logosu

 

Bulunduğunuz yer: >IT Servis Yönetimi - Bilgisayar Destek Hizmetleri

Bilgisayar Destek Hizmetleri ve IT Servis Yönetimi alanlarında ITG, ödünsüz bir performans sunar. Yardım masamız günün 24 saati, yılın 365 günü hizmetinizdedir. 1984'ten beri dünyanın 30 ülkesinde 1.230'u aşkın noktada, bilgi teknolojisi alanında 300 milyon dolarlık tasarım, test ve teslimat gerçekleştirdik. Müşterilerimizin niteliği ve onlarla kurduğumuz kalıcı ilişkiler, başarımızın düzeyini gösteren bir ölçüdür.

CENTRE ile IT Servis Yönetimi

Bütün dünyaya hizmet sunan ITG yardım masası, günün 24 saati, yılın 365 günü çağrılara yanıt vermeye hazır bir "Ulusal Destek Merkezi" niteliğindedir. ABD'de 800-835-7823.

Tek 800'lü hat, tek fatura, tek yüklenici.

Ulusal Servis Merkezi'mizin üstün nitelikli Servis Masası ve ülkenin her yerine dağılmış bilgisayar destek servisi mühendisleri eliyle sunduğu servis çözümleri, sorunların önlenmesine dayalı felsefeyle başlayıp son derece yüksek bir müşteri memnuniyeti ile sona erer.

Son Teknolojiyle Donatılmış Servis Masası. Sunduğumuz çözümün odak noktası, hızlı yanıt ve ITIL Arıza Yönetimi sağlayan ITIL sertifikalı Servis Masası modelimizdir ve servis talebini ileten bilgisayar kullanıcısının coğrafi konumu, bunu değiştirmez. Vasıflı bilgisayar destek mühendislerimiz, gelişkin araçlar ve teknoloji kullanarak telefonları hızla ve etkili biçimde yanıtlar, kullanıcı sisteminin kısa sürede çalışır duruma dönmesini sağlarlar. Yerinde bilgisayar desteği gerektiğinde ise bütün ülkeye dağılmış 1.180’i aşkın servis noktasından müşteriye en yakın olanını seçip vasıflı bir destek mühendisi göndeririz. Bu mühendis, çabuk ve etkili onarım sağlamak için gereken her türlü araç, yazılım, donanım yapılandırma ve varlık bilgisiyle donatılmıştır.

Proaktif Yaklaşım. Sunduğumuz çözüm, müşteri çağrılarına etkili ve verimli biçimde yanıt vermenin yanında, yenilikçi sistem yönetim araçlarımız yardımıyla potansiyel arızaları daha kullanıcı farkına varmadan saptayan proaktif sorun tanımlama araçları içerir. Arızanın önlenmesi, hızla çözülmesinden de önemlidir.

"Önce Müşteri" Yaklaşımı. ITG ile çalışmayı olabilecek en kolay hale getirdik. Müşteri bize başvurduğunda, gereksiz ayrıntılarla oyalanmadan kapsamlı bir başlangıç planı -Hızlı Başlangıç- uygulamaya koyar, müşterinin donanım ya da yazılımını hemen çevrimiçi CMDB'ye alırız. Virginia, Falls Church'teki Yardım Masası'nda size daima "Gerçek İnsanlar" yanıt verir. Müşteri tesisinde kapsamlı araştırmadan yapılandırma analizine ve Bilgisayar Destek Danışmanları eliyle kişiye özel hizmete kadar üstün ITG hizmetinin avantajları, daha ilk anda kendini gösterir. İş bittikten sonra da takibi sürdürür, kullanıcıları mümkün olduğunca sık ziyaret eder, her müşteriye bizim için özel olduğunu hissettirir ve ilişkilerimizi daima canlı tutarız.

en iyi uygulamalar görüntüsüITG, ISO 9001:2008, Yazılım Mühendisliği Enstitüsü (SEI) Yetenekte Olgunluk Modeli Entegrasyonu (CMMI) Seviye 3 ve ISO 20000 ile ISO 27001 sertifikasyonları taşıyan bir şirket olarak öne çıkar. ABD'de, Bilgi Teknolojisi Altyapı Kütüphaneleri'nce (ITIL) belirlenmiş standarda göre ISO 20000 sertifikasyonu alan ilk beş şirketten biri olduğumuz gibi, dört kalite standardının tümünü birden karşılayan nadir şirketler arasında yer alıyoruz.

ISO CMMI sertifikasyonları En İyi Uygulamalar'a bağlı çalışmanın pratikteki olumlu sonuçlarını, gerek kuruluşumuz içinde gerekse dışında, verdiğimiz ve aldığımız hizmetlerle sürekli yaşıyoruz. Bilgisayar destek hizmetleri sunan personelimiz, taşıdığı sorumlulukların tamamen bilincindedir ve bu da optimum verimlilikle çalışmalarına etkendir. Hizmeti alan taraf açısından En İyi Uygulamalar'ın anlamı, beklentilerin daima karşılanması ve kalitede tutarlılıktır.

CENTRE, bilgisayar destek hizmetlerinde uyguladığımız yaklaşımı mümkün kılan araçtır. Özel yetenekleriyle CENTRE, ihaleye göre sürdürülen faaliyete görünürlük kazandırır ve herkesin kendi sorumlu olduğu işi açıklayabilmesini sağlar. Son teknolojiye dayalı entegre araçlardan oluşmuş Web tabanlı kapsamlı bir sistem olan CENTRE, ITG tarafından, ITG hizmetlerini destekleme amacıyla özel olarak tasarlanmıştır. Başlıca En İyi Uygulamalar CENTRE yazılımıyla bütünleşmiştir ve işletim modelinde ISO 9001:2008, ISO 27001, ISO 20000, CMMI Seviye 3 ve ITIL gibi En İyi Uygulamalar'a uyumu kaçınılmaz hale getiren iş akışı süreçleri kullanılır. ITIL'e uygunluk gösteren CENTRE, altı V3 ve dört V2 işlem alanına göre sertifika almıştır.

ITIL Büyük Arıza Yönetimi Ekran ResmiCENTRE, tam işlevli bir servis masası yönetim aracı olmanın da ötesindedir. Web arabirimiyle çalışan kullanıcılar, servisi aradıktan hemen sonraki dakikalardan başlayarak servis kaydının durumunu görebilir ve sorun çözülene kadar izlemeye devam edebilirler. Yönetime, proje performansı hakkında kapsamlı biçimde fikir verecek raporlar sunulur.

Ülkenin her yerine Tutarlı Hizmet ITG'nin gücü, yetenekli servis mühendislerinden oluşan kadrosuyla, aynı üstün niteliği dünyanın her yerinde tutarlı biçimde gösteren bilgisayar destek hizmetleri sunmasından gelir. Tutarlı hizmet kalitesi sunuyoruz: Profesyonel uzmanlarımızın hepsi aynı eğitimden geçmiştir, aynı becerileri tutarlı biçimde gösterir, ülkenin neresinde olursa olsun işe aynı bağlılığı taşır, nazik ve profesyonel görünümlüdür. Yerel iş sahipliğine dayalı ticaret modelimiz, 1.230'u aşkın servis noktasında faaliyet gösteren 600'den fazla alt yüklenici firmayla önemli bir gelir yaratmaktadır. Müşterimiz, nerede olursa olsun, en üstün hizmeti görür.

Bilgisayar servis dağılımı haritası

Bilgisayar desteğine gerek duyduğunuzda bize ulaşmanız için:

Integration Technologies Group, Inc.
2745 Hartland Road
Falls Church, VA 22043, ABD
Telefon: 001-703-698 82 82
Faks: 001-703-698 03 05


Basın Açıklamaları
Haber Bültenleri
Yetenekte Olgunluk Modeli Entegrasyonu
Uluslararası Standartlaştırma Örgütü
IT Servis Yönetimi
Engelli Amerikalılar Yasası
Web Erişilebilirliği Hakkında 508. Madde
Ücretsiz 508 Kursu:
Web Erişilebilirliğine Giriş
DCS Kayıt Durumu