Türkçe Español Русский Português Português Italiano Deutsch Ελληνικά Français English 中文 العربية
ITG Logosu

 

Bulunduğunuz yer: > IT Çözümleri

ITG'nin devlet ve özel sektör kuruluşlarına sunduğu IT çözümleri, bilgi teknolojisinin her alanını kapsar: IT Servis Yönetimi, garanti servisi, ITSM yazılım çözümleri, bilgisayar kurulumu, dağıtımı ve veri aktarımı, profesyonel hizmetler, engellilere yönelik ürünler ve bilgisayar donanımı ile çevresel aygıtlar sağlama, bunlar arasındadır. Bütün ürün ve hizmetler, ISO, ITIL ve CMMI sertifikaları taşıyan Kalite Yönetim Sistemi şemsiyesi altında sunulur.

 

Bilgisayar IT Desteği

Kazandığımız ihalelerle, 23 yılı aşkın süredir, dünyanın her yerinden binlerce bilgisayar ve iletişim sistemi için tasarım, tedarik, test ve uygulama işlemlerinin teknik ve mali sorumluluğunu üstlendik.

 
 

Profesyonel Hizmetler

Müşterilerimiz, dünyamızın eksenidir. ITG olarak yaptığımız her şey En İyi Uygulamalar'a dayanır: Yani ISO, ITIL, CMMI, EVM ve 508. Madde Standartları'na. Kendini tümüyle işine adamış olan ekibimiz karmaşık sorunlara çözüm getirerek, başkalarının yalnızca tehlike ya da risk gördüğü yerde fırsat görür ve tanımlar.

 
 

Web Erişilebilirliği / 508. Madde

ABD federal hükümetine Uyarlama Teknolojisi donanımı sağlayan en büyük kuruluş olarak bugün devlet kademelerinde 3.000'i aşkın son kullanıcıya hizmet veriyoruz. ITG, Web erişilebilirlik çözümleri üzerine eğitim kursları ve 508. Madde'ye Uygunluk konusunda teknik uzmanlık sunmaktadır.

 
 

İşletme Kaynak Planlaması (ERP)

Otomatik Tedarik, Satın Alma Kartı Yönetimi ve Müşteri İlişkileri Yönetimi, son 20 yılda ABD'de federal devlet kuruluşları ve önde gelen özel sektör şirketleri için tasarım, test ve uygulamasını gerçekleştirdiğimiz Web tabanlı ve DBMS'den bağımsız en yeni sistemlerden yalnızca birkaçıdır.

Yardıma gerek duyduğunuzda bize ulaşmanız için:

Integration Technologies Group, Inc.
2745 Hartland Road
Falls Church, VA 22043, ABD
Telefon: 001-703-698 82 82
Faks: 001-703-698 03 05

 

Basın Açıklamaları
Haber Bültenleri
Yetenekte Olgunluk Modeli Entegrasyonu
Uluslararası Standartlaştırma Örgütü
IT Servis Yönetimi
Engelli Amerikalılar Yasası
Web Erişilebilirliği Hakkında 508. Madde
Ücretsiz 508 Kursu:
Web Erişilebilirliğine Giriş
DCS Kayıt Durumu