Türkçe Español Русский Português Português Italiano Deutsch Ελληνικά Français English 中文 العربية
ITG Logosu

 

Bulunduğunuz yer: > Ürünler

Yüksek performanslı bilgisayar hizmetleri ve desteğine ek olarak ITG, en karmaşık ve zorlu IT gereksinimlerinize yanıt veren yazılım çözümleri sunar. IT çözümlerini tamamlamak üzere hareket, görme ya da işitme engeli bulunan kişilere yönelik erişilebilirlik ürünleri, eksiksiz görüntüleme çözümleri için Sunum Grafikleri ve isteğe özel mühendislik uygulamaları sağlıyoruz. Karmaşık ve önceden görülmemiş türde sorunların üstesinden gelerek seçkin bir sicil oluşturduk.

Bilgi Teknolojisi İmajı  

Yazılım Ürünleri

Birden çok ISO Tescili (9001:2008, 20000-1:2005, 27001:2005) ve CMMI Seviye 3 sertifikası kazanmış bir şirket olarak ITG, bu standartlara göre oluşturulmuş ilke ve süreçler doğrultusunda yazılım geliştirir. Böylelikle kaliteyi ve müşteri memnuniyetini aralıksız biçimde daha iyiye götürürken, maliyetleri azaltır ve zamanında ürün teslimi gerçekleştirir.

 
 

Sunum Grafikleri

ITG'nin eksiksiz Sunum Grafikleri ürün dizisi, filmsiz fotoğrafçılık için dijital kameraları; fotoğraf, slayt ya da negatiften görüntü elde edip aktaran tarayıcıları ve bilgisayarlı grafik yazılımını içerir.

 
 

Erişilebilirlik Çözümleri

Engelli çalışanlarınıza, hareket, görme ya da işitme sorunlarına rağmen başarılı olmalarını sağlayacak araçlar sunmanız yalnız iyi bir işletme politikası değil, yasal bir yükümlülüktür.

 
 

İsteğe Özel Mühendislik

Mühendislik Bölümü'müz, müşterinin özel gereklerine ve misyonuna uygun donanım arabirimlerini düşünür, tasarlar, uygular ve test eder.

Yardıma gerek duyduğunuzda bize ulaşmanız için:

Integration Technologies Group, Inc.
2745 Hartland Road
Falls Church, VA 22043, ABD
Telefon: 001-703-698 82 82
Faks: 001-703-698 03 05

 

 

Basın Açıklamaları
Haber Bültenleri
Yetenekte Olgunluk Modeli Entegrasyonu
Uluslararası Standartlaştırma Örgütü
IT Servis Yönetimi
Engelli Amerikalılar Yasası
Web Erişilebilirliği Hakkında 508. Madde
Ücretsiz 508 Kursu:
Web Erişilebilirliğine Giriş
DCS Kayıt Durumu